ASBARKOD SİSTEMLERİ

Barkod SistemleriAs Barkod Sistemleri, 1990' dan buyana müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile, barkod yazılım otomasyon sistemleri ve bilişim sektöründe anahtar teslim onbinlerce projeye imzasını atmıştır. Faaliyet alanlarımız arasında, özel yazılım çözümleri, Web Tasarımı, e-ticaret siteleri ile sizlere çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.

Bir yandan kurumsal sistemlerinizi ve iş süreçlerinizi kurarken, bir yandan da veri güvenliğinizi sağlamak ana hedefimizdir.Şirketleri içinde bulunduğumuz bilgi çağının uluslararası standartlardaki
gerekliliklerine hazırlayan çözümleri; üretimden finansa, satıştan dağıtıma tüm iş süreçlerinin entegre, hızlı, hatasız, esnek, zaman ve mekandan bağımsız biçimde yönetilebilmesini mümkün kılarken, geleceğe yönelik öngörü yapabilmeyi ve hedef belirlemeyi destekliyor. Verinin bilgiye, bilginin stratejiye, stratejinin başarıya dönüşmesini destekleyen ASBARKOD çözümleri, tüm bu aşamalarda şirketlerin ihtiyaç duyduğu ileri teknolojiye dayalı altyapıyı sağlıyor.